Motorollers Kredītā

Motorollers ir ļoti labs veids, kā pārvietoties pilsētas burzmā, jo ar šo mazo transport līdzekli ir iespējams izspraukties gan starp mašīnām gan gājējiem un arī braukt pa tādām ielām, kuras paredzētas tikai gājējiem. Un vēl papildus šāds motorollers ēd ļoti maz degvielu, ja salīdzinām to ar vieglo automašīnu, jo, kur automašīnām motora tilpumi tiem mērīti litros, tur šādiem motorolleriem tie ir kubikcentimetros, kur 100 kubikcentimetru motors jau ir viens no jaudīgākajiem. Un, pat tad, ja rollera motors nav tik efektīvs un patērē vairāk degvielas, tas tomēr ir vairāk kā 10 reižu ekonomiskāks nekā automašīnas dzinējs un tāpēc pārvietošanās arī izmaksā krietni vien mazāk.

Tāpēc arī, parasti pavasarī, kad tuvojas vasaras sezona un div-ratu transportlīdzekļu sezonas atklāšana cilvēki bieži vien interesējās par šiem motorolleriem un to cik tie maksā, kā arī vai ir iespējams saņemt kredītu šāda braucamā iegādei. Ja automašīnu cenas parasti nav mazākas par 20 tūkstošiem Eiro jauna auto iegādei un 10 gadus vecu auto var iegādāties par 5000 līdz 10000 Eiro, tad motorolleri jau jaunu var iegādāties par 1000-3000 Eiro, bet lietotu braucamo var iegādāties jau pat par pāris simtiem. Tieši tāpēc arī šis braucamais ir tik pieprasīts un vēl ņemot vērā tā ērtumu un lēto ekspluatāciju tas nozīmē, ka šis rolleris ir labs ieguldījums jūsu naudai.

Ja tev pašlaik nav pietiekoši līdzekļi motorollera iegādei, tad talkā var nākt dažādi kreditēšanas veidi sākot no ātrajiem kredītiem līdz patēriņa kredītam un, ja tu grasies iegādāties nopietnāku motorolleri pat auto kredītam. Bet visbiežāk tev pietiks tikai ar īstermiņa aizdevumu, ko pat ir iespējams iegādāties ja tev ir slikta kredītvēsture. Šie krediti ar sliktu vesturi ir ļoti labs veids, kā iegūt naudu pat tad, ja tu esi paspējis sabojāt savu kredītvēsturi, un tev bankas aizdevumus neizsniedz, jo nebanku kredītdevēji savas lielās peļņas vadīti var uzņemties lielākus riskus un tad arī izsniegt aizdevumus riskantākās situācijās, kā tieši šinīs, kur cilvēkiem ir sabojāta viņu kredītu ņemšanas vēsture.

Ja tu vēlies saņemt kredītu ar ilgāku atmaksas termiņu, tad tev noteikti ir jāņem patēriņa kredīts, kas jau ir nopietnāks aizdevums un kur būs jāaizpilda daudz vairāk papīru. Bet toties tev būs iespējams saņemt daudz mazākus kredīta procentus un daudz lielāku naudas summu, kā arī atmaksas termiņš būs krietni vien lielāks, un pat līdz vairākiem gadiem. Tāpēc, ja tu pērc jaunu rolleri, vai arī nevari atļauties samaksāt tik daudz naudu, kā prasīs ātrie kredītu izsniedzēji, tad labāk būtu ņemt tieši šo opciju.

Motorolleri pēdējā laikā ir palikuši daudz populārāki un ne tikai tāpēc, ka Maclemore un Rajens Luiss izveidoja dziesmu “Downtown” kur tiek dziedāts tieši par motorolleriem, bet arī ātpēc, ka degvielas cenas ir visai augstas un automašīnas uzturēšana nav nemaz tik lēts prieks!